Pozemok v Moste pri Bratislave

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v strede obce Most pri Bratislave o výmere 2516 m². V krátkej budúcnosti bude pozemok zväčšený na výmeru 2560 m².

V prednej časti pozemku sa nachádza starší rodinný dom, využívaný na letné bývanie. Pozemok na možnú výstavbu rodinného domu, alebo dvoch samostatne stojacich domov, sa nachádza v zadnej časti pozemku, v absolútnom súkromí. Na pozemku sa nachádza voda, studňa , 220 V + 380 V, pevná tel. linka, káblová televízia a prípojka na internet. V komunikácií pred pozemkom je vedený plynovod, na ktorý sa je možné napojiť plynovou prípojkou. Prístup k pozemku je dostatočne široký, priamo z Bratislavskej ulice.

Cena pozemku 125 €/ m²

Kontakt: 0905/ 643 140 - RK nekontaktovať

Pre lepšiu predstavu sme Vám pripravili vizualizácie dvoch variantov, ktoré znázorňujú možnú výstavbu na pozemku.

Pozemok v Moste pri Bratislave na predaj

Variant s jazierkom. Pozemok je dostatočne veľký na umiestnenie nielen rodinného domu (bungalov) s bazénom, ale aj jazierka a tenisového kurtu, pri zachovaní veľkej plochy okrasnej zelene a záhrady. Vizualizácie sú iba informatívne, jazierko, bazén, tenisový kurt a bungalov na pozemku neexistujú.


Pozemok v Moste pri Bratislave na predaj

Variant s bazénom v strede pozemku. Namiesto jazierka je možné na pozemku vybudovať vačší bazén s tenisovým kurtom a veľkou záhradou. Vizualizácie sú iba informatívne, bazén, tenisový kurt a bungalov na pozemku neexistujú.


Cenová ponuka bungalov